Протокол № 17 від 22.07.2014

Протоколи 2014 рік

ПРОТОКОЛ №17

засідання Регіональної ради підприємців при Херсонській
обласній державній адміністрації

 

22.07.2014                                                                                                             м. Херсон

 

Голова ради:         Ігор Бжезицький

 

Присутні:   

- перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Шепелєв,

- начальник Територіальної державної інспекції з питань праці Тамара Франкевич,

- в.о. директора Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України  Олександр Ракша,

- перший віце-президент Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Анатолій Хоменко,

- представник Держпідприємництва у Херсонській області Елла Романенко,

- помічник депутата Верховної Ради України М.І.Дмитрука Миколай Панченко,

- члени РРП та запрошені представники бізнесових кіл м. Херсона та області:

Корольов Андрій Васильович

Базь Микола Володимирович

Бєтєв В’ячеслав Веніаминович

Бойко Микола Миколайович

Гора Юрій Михайлович

Гузенко Федір Михайлович

Данилюк Валентин Анатолійович

Кравченко Галина Миколаївна

Малишев Олександр Володимирович

Маринчак Юрій Андрійович

Романюк Сергій Семенович

Січова Валентина Іванівна

Токарева Віра Павлівна

Ярмій Павло Олексійович

Рожко Юрій

Бєртов Євгеній Вікторович

Горловський В’ячеслав Захарович

Лецкан Сергій Григорович

Ковальов Олег

Петренко В’ячеслав Володимирович

Чікіш Світлана Миколаївна

Романюк Олег Ярославович

Сурін Євгеній Вікторович

Дудка Вадим Володимирович

Кривчун Олександр Васильович

Євтухов Сергій Миколайович

Серпутько Людмила Васильовна

 

- представники ЗМІ

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. 1.Спілкування з представником Територіальної державної інспекції з питань праці у Херсонській області на тему: «Стан справ у відносинах предстанвиків інспекції – інспекторів на місцях з регіональним малим та середнім підприємництвом.

 

  1. 2.Спілкування з представником Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України на тему: «Стан справ у відносинах представників інспекції – інспекторів на місцях з регіональним малим та середнім підприємництвом.

 

  1. 3.Різне.

 

Після привітального слова голови ради І.Бжезицького та поздоровлення іменинників - членів РРП учасники засідання приступили до обговорення питань порядку денного.

По першому питанню

СЛУХАЛИ:

Франкевич Т.І. яка поінформувала присутніх щодо функціонування та принципів роботи Територіальної державної інспекції з питань праці у Херсонській області, підстав та порядку проведення планових і позапланових перевірок. Також, було зазначено, що у 2014 році на «гарячі» лінії вказаної інспекції надійшло на 30% більше звернень, ніж у 2013 р.

ВИСТУПИЛИ:

В.Дудка розповів про проведену ТДІзПП планову перевірку на підприємстві, засновником, директором і єдиним працівником якого він є. Порушення, які були виявлені під час проведення перевірки, стали підставою для складення протоколу про порушення законодавства з питань праці. Таким порушенням була, зокрема, відсутність колективного договору на даному підприємстві. Тобто, існує колізія у законодавстві, що з одного боку, зобов’язує укласти колективний договір, а з іншого боку забороняє його підписання однією особою.

Також В.Дудка запропонував свою редакцію статей деяких законів з питань праці та попросив членів РРП підтримати звернення до Верховної Ради України аби ініціювати внесення змін до чинного законодавства з вказаного питання.

І.Бжезицький запропонував членам ради проголосувати за підтримку вказаного звернення, а запрошеним учасникам засідання прийняти участь в консультаціях і розробці такого звернення.

До жвавого обговорення питань з охорони праці та взаємовідносин між малим і середнім бізнесом та ТДІзПП у Херсонській області долучилися Ф.Гузенко, В.Токарева, А.Хоменко, Г.Кравченко.

І.Шепелєв запропонував членам ради та запрошеним надавати у ході засідань та між ними проблематику, яка стосується ведення господарської діяльності на території області. Наголосив на тому, що обласна державна адміністрація зацікавлена у налагодженні конструктивного діалогу з представниками бізнесових кіл та запропонував проводити розширені засідання раз на місяць.

ВИРІШИЛИ:

Провести голосування з питання підтримки звернення до Верховної Ради України задля ініціювання внесення змін до чинного законодавства з порушеного питання.

Результат голосування:    «за» - одноголосно,

                                               «проти» - відсутні,

                                               «утримались» - відсутні.

 

По другому питанню

СЛУХАЛИ:

В.о. директора Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України Олександр Ракша щодо діяльності вказаного Фонду.

ВИСТУПИЛИ:

В.Дудка зазначив, що листи з вимогою зареєструватися у ХОВ ФЗСІ та подати відповідну звітність вказаний фонд розсилає підприємствам, що не мають необхідності такої реєстрації (мають менше 8-ми найманих працівників та такі, що припинені за рішенням суду). У вказаних листах також зазначено, що у випадку невиконання вимог, інформацію буде передана до Прокуратури Херсонської області.

Також учасники засідання обговорили питання дотримання квот для інвалідів на підприємствах, використання найманих працівників інвалідів на підприємствах, які мають особливу специфіку, зокрема, на будівництві. До обговорення долучились Ю.Гора,  В.Токарева, І.Бжезицький, В.Дудка.

ВИРІШИЛИ:

Взяти до уваги та опрацювати проблемні питання до наступного засідання ради.

 

По третьому питанню

СЛУХАЛИ:

Першого віце-президента Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) А.Хоменка, який поінформував присутніх про діяльність ICC Ukraine, про місію, стратегічні цілі, головні напрямки діяльності.

П.Ярмій запропонував створити робочу групу по опрацюванню стратегії розвитку регіону.

Також було обговорено багато наболілих питань щодо легалізації бізнесу, роботи громадських рад при ОВС, тендерних процедур та ін.

Взяли участь у обговоренні:

І.Бжезицький, В.Дудка, А.Хоменко, Ф.Гузенко, В.Січова, П.Ярмій, С.Лецкан, Ю.Гора, В.Токарева, І.Шепелєв,

ВИРІШИЛИ:

Взяти до уваги надану інформацію, узагальнити проблемні питання, які були виявленні під час дискусії, опрацювати можливі шляхи їх вирішення та обговорити результати на наступному засіданні ради.

 

 

Голова ради                                                               І.Бжезицький

Матеріали з поштової скриньки Ради

Документи звернення та рішення ради

Дошка оголошень

 

Про наступні збори Регіональної ради підприємців буде зазначено додатково. Слідкуйте за анонсами нашого сайту.

 


Матеріали форуму малого та середнього бізнесу ВИКЛИКИ НА 2014-2017 роки. Від 10 квітня 2014 року.


 

Новини


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180
Усi новини

План роботи чергових зборів

Партнери Ради

121     

122

Хор