Протоколи

ПРОТОКОЛ № 1

засідання Регіональної ради підприємців при Херсонській
обласній державній адміністрації

 

03 березня 2015 року                                                                                          м. Херсон

14.00

Голова ради:         Юрій Рожков

Секретар:                Елла Романенко

 

Присутні:   

- голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов,

- в.о. заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Ігор Шепелєв,

- директор Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації Ігор Клим,

- начальник відділу розвитку підприємництва Управління розвитку підприємництва та торгівлі Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації Альона Юрченко,

- директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Херсонській області Олена Коломойцева

- члени РРП: Миловський Сергій Володимирович

Корольов Андрій Васильович

Базь Микола Володимирович

Бєтєв В’ячеслав Веніамінович

Бжезицький Ігор Володимирович

Блакитний Сергій Михайлович

Бойко Микола Миколайович

Вечірко Людмила Леонідівна

Гора Юрій Михайлович

Гузенко Федір Михайлович

Долинко Олександр Володимирович

Дуров Сергій Борисович

Єрмаков Дмитро Владиславович

Кравець Наталя Миколаївна

Кравець Сергій Володимирович

Кравченко Галина Миколаївна

Круковська Людмила Миколаївна (Круковський Валерій Михайлович)

Молодецький Сергій Петрович

Мусулевський Андрій Васильович

Ніколаєва Марина Миколаївна

Печаткін Петро Миколайович

Плужнікова Тетяна Василівна

Путілов Станіслав Ісидорович

Рибалко Дмитро Валентинович

Романюк Олег Ярославович

Романюк Сергій Семенович

Сидоренко Олександр Миколайович

Синявський Валерій Юрійович

Токарева Віра Павлівна

Урсуленко Олена Борисівна

Чуклов Станіслав Володимирович

Ярмій Павло Олексійович

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Обговорення Положення про регіональну раду підприємців при облдержадміністрації та пропозицій до плану роботи.

2. Про основні напрямки роботи Регіонального Фонду підтримки підприємництва по Херсонській області.

 

Вступне слово взяв голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов. Він наголосив на тому, що в роботі по створенню сприятливого економічного та інвестиційного середовища на Херсонщині органи виконавчої влади області розглядають субєктів господарювання як головних партнерів.

            Також голова ОДА зазначив, що для досягнення вказаної мети область має значні ресурси та зручне географічне розташування для розвитку бізнесу та економічної стабільності за умови плідної співпраці підприємців та влади.

            Андрій Путілов приділив увагу таким важливим питанням як хаотична забудова Азово-Чорноморського узбережжя, необхідність розвитку Херсонського аеропорту, боротьба з корупційними схемами у всіх сферах та на всіх етапах провадження господарської діяльності тощо.

Далі, після вітального слова, голова Регіональної ради підприємців при обласній державній адміністрації Юрій Рожков ознайомив присутніх з порядком денним та відкрив роботу засідання

По першому питанню

СЛУХАЛИ:

Юрій Рожков запропонував познайомитися с новим складом Регіональної ради підприємців при обласній державній адміністрації, обговорити Положення про Раду, сформулювати проблемні питання, визначити основні напрямки роботи та пропозиції для формування порядку денного наступного засідання Ради.

ВИСТУПИЛИ:

Сергій Блакитний, Віра Токарева, Ігор Шепелєв, Станіслав Чуклов, Ігор Клим, Олександр Сидоренко, Валерій Синявський, Станіслав Путілов з пропозиціями та проблемними питаннями провадження господарської діяльності, в тому числі тими, що потребують оперативного вирішення. Зокрема, проблемні питання учасників обговорення стосувались внесенню змін до Податкового кодексу щодо відміни сплати консолідованого податку суб’єктами підприємницької діяльності, стихійної торгівлі (стихійні ринки на привокзальних площах міста), впровадження нової методики нормативно грошової оцінки землі сільськогосподарського призначення та усунення корупційної складової у роботі територіальних підрозділів ГУ Держземагентства у Херсонській області, сприяння реалізації інвестиційних проектів та здійснення контролю за відведенням земель під інвестиційні проекти тощо.

.

ВИРІШИЛИ:

Сформулювати проблемні питання та пропозиції щодо роботи Регіональної ради підприємців при обласній державній адміністрації. Надати узагальнені пропозиції та проекти листів щодо проблемних питань голові Регіональної ради та до обласної державної адміністрації для подальшого їх вирішення.

По другому питанню

СЛУХАЛИ:

Олена Коломойцева поінформувала членів Ради про основні напрямки роботи Регіонального Фонду підтримки підприємництва по Херсонській області.

 

 

Голова ради                                                               Ю.Рожков

 

Секретар                                                                    Е.Романенко

 

ПРОТОКОЛ № 19

засідання Регіональної ради підприємців при Херсонській
обласній державній адміністрації

 

12 листопада 2014                                                                                                м. Херсон

14.00

Голова ради:          Ігор Бжезицький

 

Присутні:

- члени РРП: Корольов Андрій Васильович,

Бойко Микола Миколайович,

Блакитний Сергій Михайлович,

Ващенко Сергій Іванович,

Вечірко Людмила Леонідівна,

Гора Юрій Михайлович,

Данилюк Валентин Анатолійович,

Кравченко Галина Миколаївна,

Малишев Олександр Володимирович,

Молодецький Сергій Петрович,

Мусулевський Андрій Васильвич,

Романюк Сергій Семенович,

Токарева Віра Павлівна;

- радник голови обласної державної адміністрації Юрій Рожков,

- заступник директора Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації Лариса Капустіна,

- начальник Управління розвитку підприємництва та торгівлі Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації Ірина Синюк,

- начальник відділу розвитку підприємництва Управління розвитку підприємництва та торгівлі Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації Альона Юрченко,

- представник Держпідприємництва України у Херсонській області Елла Романенко.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Підготовка порядку денного наступного засідання Регіональної ради підприємців при Херсонській обласній державній адміністрації.

2.Переобрання керівного складу Регіональної ради підприємців при Херсонській обласній державній адміністрації.

 

Після вступного слова та привітання іменинників-членів РРП голова ради І.Бжезицький оголосив порядок денний та відкрив роботу засідання Ради.

 

По першому питанню

СЛУХАЛИ:

Ігор Бжезицький запропонував обговорити проблемні питання та визначити пропозиції для формування порядку денного наступного засідання Ради за участі голови обласної державної адміністрації. Також наголосив на тому, що всупереч вимогам Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" від 31.07.2014 року № 1622-VII, яким фактично встановлено мораторій на проведення перевірок підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців до кінця 2014 року, та постанови Кабінету Міністрів України від 13.08.2014 року № 408 «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами», контролюючими органами здійснюються перевірки суб’єктів господарювання без дозволу КМУ на проведення таких перевірок.

ВИСТУПИЛИ:

Сергій Блакитний поінформував присутніх про проведення перевірок суб’єктів господарювання працівниками Управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області.

Віра Токарева - щодо необхідності боротьби зі стихійною торгівлею, порушення контролюючими органами мораторію на проведення перевірок, наявності монополіста в оптовій торгівлі тютюновими виробами.

Галина Кравченко – щодо відсутності на протязі декількох місяців районного архітектора в Чаплинському районі, що призводить до неможливості отримання субєктами господарювання необхідних документів для ведення господарської діяльності.

Юрій Гора щодо фактичної неможливості організації туристичними операторами екскурсійних поїздок для школярів (відділеністю більш як 50 км) в зв’язку з великою кількістю документів, що їх вимагає для оформлення таких поїздок Управління освіти Херсонської міської ради.

Андрій Мусулевський щодо необхідності перегляду граничних розмірів плати за послуги ринків.

ВИРІШИЛИ:

Сформувати порядок денний наступного засідання Ради за такими питаннями:

1.Проблемні питання та аспекти взаємодії суб’єктів господарювання області з працівниками Управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області. Рада підприємців при УМВС України.

2.Інші питання опрацювати в робочому порядку.

 

По другому питанню

СЛУХАЛИ:

Ігор Бжезицький поінформував членів Ради про складення повноважень голови Ради за власним бажанням в звязку з робочим навантаженням, що значно зросло. Зачитав відповідну заяву та запропонував на посаду голови Ради кандидатуру члена Ради, радника голови обласної державної адміністрації Юрія Рожкова.

Члени Ради проголосували по даному питанню.

Результат голосування: «за» - одноголосно, «проти» - відсутні, «утримались» - відсутні.

Після голосування слово взяв Юрій Рожков. Поінформував присутніх про подальшу роботу Регіональної ради підприємців при Херсонській обласній державній адміністрації, про необхідність вирішення проблемних питань оперативно та в робочому режимі. Запропонував підприємцям надавати свої пропозиції на електронну адресу відділу розвитку підприємництва Управління розвитку підприємництва та торгівлі Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації business.ks.oda@ukr.net.

 

 

 

Голова ради                                                               І.Бжезицький

 

ПРОТОКОЛ № 18

засідання Регіональної ради підприємців при Херсонській
обласній державній адміністрації

 

29.08.2014                                                                   м. Херсон

14.00

Голова ради:          Ігор Бжезицький

 

Присутні:   

- директор Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації Ігор Клим,

- начальник Управління розвитку підприємництва та торгівлі Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі Херсонської облдержадміністрації Лариса Капустіна,

- заступник начальника Головного управління Держземагентства у Херсонській області Зінова Оксана Адамівна,

- завідувач сектора місцевих, ресурсних, рентних, неподаткових та митних платежів управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Головного управління Міндоходів у Херсонській області Тетяна Ракитська,

- представник Держпідприємництва у Херсонській області Елла Романенко,

- члени РРП та запрошені представники бізнесових кіл м. Херсона та області:

Корольов Андрій Васильович,

Бєтєв В’ячеслав Веніаминович,

Бойко Микола Миколайович,

Задорожня Тетяна Григорівна,

Гора Юрій Михайлович,

Маринчак Юрій Андрійович,

Молодецький Сергій Петрович,

Мусулевський Андрій Васильвич,

Романюк Сергій Семенович,

Січова Валентина Іванівна,

Рожко Юрій Генадійович,

Слоневський Костянтин Вікторович,

Горловський В’ячеслав Захарович,

Лецкан Сергій Григорович,

Романюк Олег Ярославович,

Нікишенко Віктор Леонтійович,

Кривчун Олександр Васильович,

Сидорец Юрій Іванович;

- представники ЗМІ.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. 1.Про систематизацію в процесах надання гуманітарної допомоги східним регіонам України.
  2. 2.Про стан справ в розвитку відносин між представниками Головного управління Держземагентства у Херсонській області, та представниками регіонального малого та середнього бізнесу.
  3. 3.Різне.

 

Привітальне слово взяв голова ради І.Бжезицький. Він привітав іменинників-членів РРП та всіх підприємців з нагоди прийдешнього свята Дня підприємця. Також голова ради звітував про роботу, проведену за результатами липневого засідання ради, після чого учасники засідання приступили до обговорення питань порядку денного.

 

По першому питанню

СЛУХАЛИ:

Ігор Бжезицький поінформував присутніх про ініціативу Ради підприємців при КМУ щодо удосконалення механізму надання гуманітарної допомоги східним областям України.

Вказаний механізм є доволі простим і прозорим та полягає в наступному. Гуманітарний вантаж доставляється на склад у м. Запоріжжя. Далі на вказаному складі централізовано формується колона з гуманітарною допомогою та у супроводі батальйону «Донбас» доправляється до вказаного надавачами допомоги населеного пункту.

Також, Ігор Бжезицький запропонував всім присутнім взяти до уваги вказану інформацію та у разі формування гуманітарних вантажів в області інформувати його особисто з метою ефективної координації дій.

ВИСТУПИЛИ:

Юрій Гора наголосив на тому, що на кордоні з Кримом Херсонщину обороняє батальйон територіальної оборони «Сармат». З метою надання допомоги вказаному батальйону створено благодійний фонд «Сармат». Ю.Гора запропонував присутнім з питання надання допомоги батальйону «Сармат» звертатися особисто до нього.

ВИРІШИЛИ:

Інформацію взяти до уваги.

 

По другому питанню

СЛУХАЛИ:

Костянтин Слоневський, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Верхньорогачицького району, зазначив, що з моменту набрання чинності Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 № 1166-VII (далі – Закон), тобто з 01.04.2014р., було переглянуто розмір орендної плати, яка на разі становить 3% від грошової оцінки землі. В зв’язку зі значним збільшенням орендної плати, зростанням цін на паливно-мастильні матеріали та засоби захисту рослин в такий складний період практично неможливо провести посівну, тому 23 фермерських господарства району готові відмовитись від орендованої землі.
Виходом з даної ситуації, на думку фермерів, є набрання чинності Законом та перегляд орендної плати з 01.01.2015 року.

ВИСТУПИЛИ:

Оксана Зінова, заступник начальника Головного управління Держземагентства у Херсонській області, яка поінформувала присутніх про те, що вищевказаних Законом внесено зміни до Податкового Кодексу України і фактично цим Законом підвищено розмір орендної плати з метою збільшення бюджетних надходжень, т.я. 100% орендної плати надходить до місцевих бюджетів і не розподіляється між іншими бюджетами. О.Зінова наголосила на тому, що Закон набрав чинності і тому єдиним виходом із ситуації, що склалася, є проведення нормативно-грошової оцінки кожної окремої ділянки, що дозволить отримати об’єктивний розмір орендної плати. Підсумувавши свій виступ, представник Держземагентства запропонувала замовляти розроблення нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, що дозволить значно зменшити розмір орендної плати у порівнянні з нормативно-грошовою оцінкою ріллі по області.

Питання орендної плати, погрозливого тону інформаційних листів Держземагентства, виконання нормативно-грошової оцінки, судова практика щодо перегляду орендних відносин та укладення додаткових орендних угод стали предметом гострої дискусії, жваву участь в якій також прийняли виконавчий директор Асоціації фермерів та приватних землевласників Херсонської області Віктор Нікішенко, завідувач сектора місцевих, ресурсних, рентних, неподаткових та митних платежів управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Головного управління Міндоходів у Херсонській області Тетяна Ракитська, голова та члени Регіональної ради підприємців.

ВИРІШИЛИ:

Підготувати листи Кабінету Міністрів України з питань, що були порушені у ході дискусії, щодо розміру орендної плати та необхідності прийняття нової методики проведення нормативно-грошової оцінки землі.

Змінити формулювання інформаційних листів Держземагентства задля того, щоб інформування не виглядало як тиск на субєктів господарювання.

 

По третьому питанню

СЛУХАЛИ:

Ігор Бжезицький та члени Ради обговорили питання організації діяльності ради, заслухали декілька об’яв, в тому числі щодо участі представників бізнесу у заходах, необхідних для реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

ВИРІШИЛИ:

Взяти до уваги надану інформацію. 

 

Голова ради                                                               І.Бжезицький

 

ПРОТОКОЛ №17

засідання Регіональної ради підприємців при Херсонській
обласній державній адміністрації

 

22.07.2014                                                                                                             м. Херсон

 

Голова ради:         Ігор Бжезицький

 

Присутні:   

- перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Шепелєв,

- начальник Територіальної державної інспекції з питань праці Тамара Франкевич,

- в.о. директора Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України  Олександр Ракша,

- перший віце-президент Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Анатолій Хоменко,

- представник Держпідприємництва у Херсонській області Елла Романенко,

- помічник депутата Верховної Ради України М.І.Дмитрука Миколай Панченко,

- члени РРП та запрошені представники бізнесових кіл м. Херсона та області:

Корольов Андрій Васильович

Базь Микола Володимирович

Бєтєв В’ячеслав Веніаминович

Бойко Микола Миколайович

Гора Юрій Михайлович

Гузенко Федір Михайлович

Данилюк Валентин Анатолійович

Кравченко Галина Миколаївна

Малишев Олександр Володимирович

Маринчак Юрій Андрійович

Романюк Сергій Семенович

Січова Валентина Іванівна

Токарева Віра Павлівна

Ярмій Павло Олексійович

Рожко Юрій

Бєртов Євгеній Вікторович

Горловський В’ячеслав Захарович

Лецкан Сергій Григорович

Ковальов Олег

Петренко В’ячеслав Володимирович

Чікіш Світлана Миколаївна

Романюк Олег Ярославович

Сурін Євгеній Вікторович

Дудка Вадим Володимирович

Кривчун Олександр Васильович

Євтухов Сергій Миколайович

Серпутько Людмила Васильовна

 

- представники ЗМІ

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. 1.Спілкування з представником Територіальної державної інспекції з питань праці у Херсонській області на тему: «Стан справ у відносинах предстанвиків інспекції – інспекторів на місцях з регіональним малим та середнім підприємництвом.

 

  1. 2.Спілкування з представником Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України на тему: «Стан справ у відносинах представників інспекції – інспекторів на місцях з регіональним малим та середнім підприємництвом.

 

  1. 3.Різне.

 

Після привітального слова голови ради І.Бжезицького та поздоровлення іменинників - членів РРП учасники засідання приступили до обговорення питань порядку денного.

По першому питанню

СЛУХАЛИ:

Франкевич Т.І. яка поінформувала присутніх щодо функціонування та принципів роботи Територіальної державної інспекції з питань праці у Херсонській області, підстав та порядку проведення планових і позапланових перевірок. Також, було зазначено, що у 2014 році на «гарячі» лінії вказаної інспекції надійшло на 30% більше звернень, ніж у 2013 р.

ВИСТУПИЛИ:

В.Дудка розповів про проведену ТДІзПП планову перевірку на підприємстві, засновником, директором і єдиним працівником якого він є. Порушення, які були виявлені під час проведення перевірки, стали підставою для складення протоколу про порушення законодавства з питань праці. Таким порушенням була, зокрема, відсутність колективного договору на даному підприємстві. Тобто, існує колізія у законодавстві, що з одного боку, зобов’язує укласти колективний договір, а з іншого боку забороняє його підписання однією особою.

Також В.Дудка запропонував свою редакцію статей деяких законів з питань праці та попросив членів РРП підтримати звернення до Верховної Ради України аби ініціювати внесення змін до чинного законодавства з вказаного питання.

І.Бжезицький запропонував членам ради проголосувати за підтримку вказаного звернення, а запрошеним учасникам засідання прийняти участь в консультаціях і розробці такого звернення.

До жвавого обговорення питань з охорони праці та взаємовідносин між малим і середнім бізнесом та ТДІзПП у Херсонській області долучилися Ф.Гузенко, В.Токарева, А.Хоменко, Г.Кравченко.

І.Шепелєв запропонував членам ради та запрошеним надавати у ході засідань та між ними проблематику, яка стосується ведення господарської діяльності на території області. Наголосив на тому, що обласна державна адміністрація зацікавлена у налагодженні конструктивного діалогу з представниками бізнесових кіл та запропонував проводити розширені засідання раз на місяць.

ВИРІШИЛИ:

Провести голосування з питання підтримки звернення до Верховної Ради України задля ініціювання внесення змін до чинного законодавства з порушеного питання.

Результат голосування:    «за» - одноголосно,

                                               «проти» - відсутні,

                                               «утримались» - відсутні.

 

По другому питанню

СЛУХАЛИ:

В.о. директора Херсонського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України Олександр Ракша щодо діяльності вказаного Фонду.

ВИСТУПИЛИ:

В.Дудка зазначив, що листи з вимогою зареєструватися у ХОВ ФЗСІ та подати відповідну звітність вказаний фонд розсилає підприємствам, що не мають необхідності такої реєстрації (мають менше 8-ми найманих працівників та такі, що припинені за рішенням суду). У вказаних листах також зазначено, що у випадку невиконання вимог, інформацію буде передана до Прокуратури Херсонської області.

Також учасники засідання обговорили питання дотримання квот для інвалідів на підприємствах, використання найманих працівників інвалідів на підприємствах, які мають особливу специфіку, зокрема, на будівництві. До обговорення долучились Ю.Гора,  В.Токарева, І.Бжезицький, В.Дудка.

ВИРІШИЛИ:

Взяти до уваги та опрацювати проблемні питання до наступного засідання ради.

 

По третьому питанню

СЛУХАЛИ:

Першого віце-президента Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) А.Хоменка, який поінформував присутніх про діяльність ICC Ukraine, про місію, стратегічні цілі, головні напрямки діяльності.

П.Ярмій запропонував створити робочу групу по опрацюванню стратегії розвитку регіону.

Також було обговорено багато наболілих питань щодо легалізації бізнесу, роботи громадських рад при ОВС, тендерних процедур та ін.

Взяли участь у обговоренні:

І.Бжезицький, В.Дудка, А.Хоменко, Ф.Гузенко, В.Січова, П.Ярмій, С.Лецкан, Ю.Гора, В.Токарева, І.Шепелєв,

ВИРІШИЛИ:

Взяти до уваги надану інформацію, узагальнити проблемні питання, які були виявленні під час дискусії, опрацювати можливі шляхи їх вирішення та обговорити результати на наступному засіданні ради.

 

 

Голова ради                                                               І.Бжезицький

 

ПРОТОКОЛ № 16

виїзного засідання Регіональної ради підприємців
при Херсонській обласній державній адміністрації

 

30.04.2014                                                                                                  с. Асканія-Нова

 

Голова ради:          І.Бжезицький

Секретар:                Е.Романенко

Присутні:               

Члени ради:           М.Базь

                                   В.Бєтєв

                                   М.Бойко

                                   С.Ващенко

                                   Л.Вечірко

                                   В.Данилюк

                                   Ю.Маринчак

                                   С.Молодецький

                                   А.Мусулевський

                                   В.Токарева

                                   П.Ярмій

Запрошені:             Секретар виконкому Асканія-Нова сел.ради О.Шестак

Начальник відділу економічного  розвитку  і торгівлі Чаплинської райдержадміністрації С.Малюк

Заст.начальника Чаплинського РВ УМВС України в Херсонській області О.Славінський

Заст.начальника Скадовської ОДПІ ГУ Міндоходів у Херсонській області-начальник Чаплинського відділення О.Добрянська

Підприємницький актив Чаплинського району

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. 1.Функціонування та принципи роботи Регіональної ради підприємців при Херсонській ОДА.
  2. 2.Інформація про результати Всеукраїнського форуму “Малий і середній бізнес в Україні: виклики на 2014–2017 роки”, проведеного за ініціативою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.
  3. 3.Поточний стан взаємодії влади та підприємців у частині підтримки та розвитку малого та середнього легального бізнесу в Чаплинському районі.

 

По першому питанню

СЛУХАЛИ:

Бжезицького І., який взяв вітальне слово та поінформував присутніх щодо функціонування та принципів роботи Регіональної ради підприємців при Херсонській ОДА.

ВИРІШИЛИ:

Інформацію взяти до відома.

 

По другому питанню

СЛУХАЛИ:

Бжезицького І. щодо результатів Всеукраїнського форуму “Малий і середній бізнес в Україні: виклики на 2014–2017 роки”, проведеного за ініціативою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Обговорили Резолюції Форуму.

ВИСТУПИЛИ:

Член ради Рожко Ю., підприємець смт Чаплинка Войлоков В.

ВИРІШИЛИ:

Підтримати резолюцію, ухвалену на Форумі.

 

По третьому питанню

СЛУХАЛИ:

Начальника відділу економічного  розвитку  і торгівлі Чаплинської райдержадміністрації С. Малюка, який поінформував про поточний стан ведення підприємницької діяльності у Чаплинському районі та реалізацію програми економічного, соціального та культурного розвитку Чаплинського району на 2014 рік.

            Секретаря виконкому Асканія-Нова селищної ради О.Шестак, яка привітала присутніх та доповіла про стан розвитку підприємницької діяльності у Чаплинському районі та, зокрема, на території Асканії-Нова селищної ради. Наголосила на необхідності державної підтримки підприємців Чаплинського району в звязку з тим, що територія району є зоною ризикованого сільського господарства.

            Заступника начальника Скадовської ОДПІ ГУ Міндоходів у Херсонській області-начальник Чаплинського відділення О.Добрянська проінформувала про стан податкової дисципліни на території Чаплинського району, ознайомила присутніх з новелами законодавства у сфері оподаткування суб’єктів підприємницької діяльності. Також представник ДПІ відповіла на питання щодо діючої системи оподаткування, процедури припинення підприємницької діяльності, зміни місцезнаходження юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що зареєстровані на території Криму та м.Севастополь і мають намір змінити юридичну адресу або місцезнаходження ФОП.

            Заступника начальника Чаплинського РВ УМВС України в Херсонській області О.Славінський, який поінформував присутніх про досвід роботи Громадської ради підприємців при Чаплинському РВ УМВС України в Херсонській області.

Взяли участь у обговоренні:

Голова ради І.Бжезицький, член ради Ю.Рожко, підприємець смт Чаплинка В.Войлоков, голова ФГ «Вікторія-Асканія» В.Штанько, член ради В.Токарева, член ради П.Ярмій.

Питання, що були озвучені учасниками дискусії:

-         проблема перетину кордону між Кримом та Херсонщиною жителями 30-км прикордонної зони;

-         неконкурентоспроможність легального бізнесу у порівнянні з підприємцями, що використовують різноманітні схеми ухиляння від сплати податків, або такими, що мають нелегальний бізнес;

-         надмірне навантаження з боку контролюючих органів тощо.

ВИРІШИЛИ:

Узагальнити проблемні питання, які були виявленні під час дискусії, опрацювати можливі шляхи їх вирішення та обговорити результати на наступному засіданні ради за участі представників підприємницького активу Чаплинського району. 

 

Голова ради          Подпись                      І.Бжезицький

 

Страница 1 из 3

<< Первая < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

Матеріали з поштової скриньки Ради

Документи звернення та рішення ради

Дошка оголошень

 

Про наступні збори Регіональної ради підприємців буде зазначено додатково. Слідкуйте за анонсами нашого сайту.

 


Матеріали форуму малого та середнього бізнесу ВИКЛИКИ НА 2014-2017 роки. Від 10 квітня 2014 року.


 

Новини


Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180

Warning: Creating default object from empty value in /var/www/odarrp/data/www/rrp.kherson.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 180
Усi новини

План роботи чергових зборів

Партнери Ради

121     

122

Хор